Очільник Закарпатської ОДА підтвердив інформацію, про участь трьох прикарпатців у конфлікті на турбазі “Драгобрат”

Автор: Турій Роман

11 Jan, 2016 13:40

Поділитись публікацією
Очільник Закарпатської ОДА підтвердив інформацію, про участь трьох прикарпатців у конфлікті на турбазі “Драгобрат”

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив заяву щодо конфлікту бійців “Правого сектору” та охоронців на турбазі “Драгобрат”. В повідомлені Москаль підтвердив інформацію про участь в бійці трьох прикарпатців.

Заява з’явилася на сайті Закарпатської ОДА.

“У ніч на минулу неділю громадяни Антон Окороков  (1987 року народження, непрацюючий, мешканець Києва), який із його слів є комбатом запасного добровольчого корпусу Правого сектору в м.Києві, Петро Угрин (1987 р.н., мешканець Івано-Франківської області, непрацюючий, член запасного добровольчого корпусу ПС у м.Києві), Сергій Тищенко (1977 р.н., непрацюючий, мешканець м. Боярка Київської області), Василь Малкович 1992 р.н., непрацюючий, мешканець Івано-Франківської області та Василь Василинюк (1987 р.н., непрацюючий, мешканець Івано-Франківської області) близько 4-х ранку п’яні увірвалися в турбазу «Хата магната» і примусили кухаря і бармена готувати їм їжу, хоча на той час на турбазі не було світла. А після цього влаштували п’яні розбірки з персоналом, у ході яких побили одного з кухарів та бармена, котрі з чисельними тілесними ушкодженнями госпіталізовані. Потерпілі не є мешканцями Закарпаття, а приїхали на «Драгобрат», щоб заробити грошей під час гірськолижного сезону. У процесі розбірок була застосована вогнепальна зброя – пістолет Макарова та пістолет Стечкіна, які без усяких документів знаходилися в представників ПС. Після перших пострілів із готелю вийшов персонал і туристи, завʼязалася масова бійка. У результаті якої всі п’ятеро членів ПС отримали тілесні ушкодження. Працівники турбази і туристи затримали всіх п’ятьох дебоширів до приїзду слідчо-оперативної групи”, – йдеться у повідомленні.

З повним текстом заяви можна ознайомитися тут.

Читайте також На Закарпатті сталася масова кривава бійка – ЗМІ вважають винними активістів “Правого Сектора” з Франківщини

“Правий Сектор” підтвердив участь своїх активістів в конфлікті на Закарпатті

Прокуратура оголосила підозру п’ятьом фігурантам конфлікту на Закарпатті