Очолити Івано-Франківську ОДА Матвієнку завадить комуністичне минуле

Автор: Турій Роман

30 Жов, 2014 22:49

Поділитись публікацією
Очолити Івано-Франківську ОДА Матвієнку завадить комуністичне минуле

Як повідомляла раніше “Галка” з посиланням на інформацію “Української правди”, відомий політик Анатолій Матвієнко нібито претендує на посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

Читайте також: Олег Гончарук: сьогодні децентралізація в Україні фактично зупинилася

“Галка” визнає – таку можливу кадрову ротацію пояснити логічно – не просто. Адже нинішній голова ОДА Олег Гончарук працює на  посаді лише лічені тижні, і від перших днів роботи своїми кроками та заявами на будь-яку критику ще не заслужив. Тим паче на втрату крісла очільника області.

Не вписується у сценарій кадрової ротації керівника виконавчої влади Прикарпаття і нащодавно запущений в дію “Закон про очищення влади”. Адже згідно його норм, Анатолій Матвієнко, як колишній активіст Комсомолу і колись навіть народний депутат Верховної ради від КПУ – не пройде люстрацію.

До речі перед проголошенням Незалежності України у 1991 році, Анатолій Матвієнко був першим секретарем Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України та членом ЦК КПУ.

Як відомо, закон “Про очищення влади” визнає такими, що не пройшли спецперевірку кандидатів на державні посади, котрі зокрема працювали на керівних посадах в органах КПРС, КПУ, ЦК ВЛКСМ, ЦК ЛКСМУ та обласних комітетів «Комсомолу».