ОДА виділить понад 6 га землі для будівництва сонячної електростанції

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2018 17:20

Поділитись публікацією
ОДА виділить понад 6 га землі для будівництва сонячної електростанції
Івано-Франківська облдержадміністрація надала ТОВ «С-Капітель» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Йдеться про земельні ділянки державної власності площею 2,94 га та площею 3,2636 га відповідно, що розташовані за межами населеного пункту села Монастирчани, Богородчанського району, Івано-Франківської області, пише Побудовано

У розпорядженнях ОДА зазначено, що в подальшому землі будуть передані товариству «С-Капітель» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва та обслуговування сонячної електростанції).

За даними аналітичної системи Youcontrol, товариство з обмеженою відповідальністю «С-Капітель»засноване у 2014 році. Підприємство займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу становить – 8 204 000 грн. Керівником товариства значиться Іванишин Володимир Васильович.