Одесу готуються рятувати від погромів радикалів та Антимайдану

Автор: Турій Роман

02 Aug, 2014 12:10

Поділитись публікацією
Одесу готуються рятувати від погромів радикалів та Антимайдану

В Одесі радикально налаштовані активісти планують акції біля мерії з кількістю учасників до 800 осіб із можливим захопленням адмінбудівель, у тому числі будівель правоохоронних органів.

Як повідомляє Укрінформ, усе це планується супроводжувати погромами, підпалами та опором міліції.

З листа управління СБУ в Одеській області випливає, що 2 серпня лідери радикальних громадсько-політичних структур планують організувати у Одесі екстремістські акції з метою дестабілізації обстановки через проведення масових протестних заходів під штучно сформованим приводом.

З повідомлень у соцмережі стало відомо, що 2 серпня у місті планується акція прихильників “Антимайдану”. 3 серпня можливе проведення акції протесту проти виступу в Аркадії Ані Лорак. Серед запланованих заходів – також турнір “Битва титанів – 2014”, який пройде e Міському саду.

Разом з тим в облуправлінні МВС повідомили: 2 та 3 серпня в Одесі, зокрема на Куликовому полі, планується проведення різного характеру масових заходів.

“З метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян під час їх проведення, а також недопущення будь-яких правопорушень, на охорону громадського порядку будуть задіяні близько 700 працівників міліції щодня“, – зазначили в МВС, пише Українська правда.