Одесити біля мерії протестувати проти недоречних під час війни тендерів (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

03 Вер, 2023 19:06

Поділитись публікацією
Одесити біля мерії протестувати проти недоречних під час війни тендерів (ФОТО)

В Одесі на День міста 2 вересня біля будівлі мерії зібрались люди з плакатами та вимагали скасувати тендери на реконструкцію Київського райсуду та Театру юного глядача за гроші міського бюджету та передати їх на ЗСУ.

За даними ЗМІ, на площу вийшло від 400 до 600 людей. Зазначається, що протест пройшов мирно та “був проігнорований владою”.

Головна мета, зазначають організатори, звернути увагу влади на необхідність спрямувати всі зусилля на допомогу армії та військовослужбовцям, які захищають мирне існування нашого міста.

Причиною мітингу є сумнівні тендери міської та обласної влади. Наприклад, 106 мільйонів гривень місто вирішило виділити на реконструкцію Київського районного суду, понад 30 млн гривень область вирішила витратити на ремонт фасаду Театру юного глядача, а ще понад 30 млн – на ремонт доріг у селі Дачне.

Як підрахувала “Галка” за даними системи Prozorro, лише за перше півріччя 2023 року Івано-Франківська міська рада уклала понад 90 договорів на ремонт тротуарів та благоустрій проїздів та прибудинкових територій на 144 237 123 грн

Новини про витрати на черговий подібний ремонт спричиняють хвилі дискусій іванофранківців винятково у соцмережах

За словами Руслана Марцінківа, чималі витрати коштів міського бюджету у час війни на бруківку пов’язані з проханнями військових та родин загиблих героїв щодо благоустрою вулиць.