“Один нокдаун, другий нокдаун і – нокаут”, – Ковалюк про прикру поразку від “Волині” (ВІДЕО)

12 Сер, 2019 10:14

Десятого серпня футболісти “Прикарпаття” поступилися на виїзді “Волині” з рахунком 3:2 (ФОТО).

Іванофранківці після першого тайму вели у рахунку 0:2, але по перерві за кілька хвилин пропустили три м’ячі, і в підсумку програли.

По завершенню зустрічі враженнями від поєдинку поділилися наставники обох команд – Володимир Ковалюк та Андрій Тлумак.

Володимир Ковалюк, головний тренер “Прикарпаття”

– Можна футбол перенести в площину боксу – один нокдаун, другий нокдаун і – нокаут. 2:0 команда виграє на виїзді, і я хлопців просив у перерві, щоб тільки вони не дали слабинку та тримали таку оборону, як у першому таймі… Але, бачите, за три хвилини ми пропустили три голи, тому – є над чим працювати. Якщо чесно, я засмучений, але ми будемо рухатися вперед та робити висновки.

Ми знали, з ким граємо, знали, які завдання ставить луцька “Волинь”, і якщо взяти виконавців – вони вже грали у Прем’єр-лізі, і я з багатьма із них знайомий. Я п’ять років пограв у “Волині”, і хотілося показати свою команду, бійцівську – і, по суті, нам це вдавалося! Хотів би похвалити нашого воротаря і їхнього – вони відстояли дуже добре, повиручали.

Мені сподобалося те, що “Волинь” не опустила руки при 0:2. Ми ледь не забили третій гол на початку другого тайму зі штрафного. Конкольняк пробив непогано, і гра могла закінчитися, а так – що є, те є…

Андрій Тлумак, головний тренер “Волині”

– Такий матч, напевно, подобається вболівальникам, однак для тренерів він дуже важкий, і декілька років він, звичайно, забирає. Щодо гри – ви бачили перший тайм: ми почали агресивно, так як ми домовлялися, створили купу моментів… не забили, два стандарти – і ми програємо 0:2.

Дуже дякую футболістам, бо вони зробили величезну справу сьогодні. В другому таймі реалізували свої моменти.., тому просто дякую їм. Сьогодні ми показали, що ми одна команда. Немає окремо тренерів, запасних, ми всі – одна команда “Волинь” Луцьк.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”