“Один забудовник у місті кидає тінь на всіх інших”, – Михайло Сеньків

Автор: Людмила Баран

12 Jun, 2014 16:07

Поділитись публікацією
“Один забудовник у місті кидає тінь на всіх інших”, – Михайло Сеньків

На сесії міської ради розглянули два проекти щодо визнання самочинним будівництва об’єктів на вулиці Мазепи та в районі Пилипа Орлика і Бельведерської. Вони належать одному забудовнику.

“У місті зараз працює 10 будівельних майданчиків. І прізвище одного чоловіка кидає тінь на всіх інших, він діє, як російський сепаратист. Будує, загороджуючи людям світло і зелень”, – заявив депутат Михайло Сеньків.

Будівництво на вулиці Пилипа Орлика, 7 здійснює ТзОВ “Атлант” і підрядник “Галицький двір”. Директором останнього є Василь Друк.  Його фірма також зводить скандальний будинок на вулиці Мазепи 35, А.

На ділянці вул. Орлика, 7 був дозвіл на спорудження  триповерхового торгового центру, але забудовник  самовільно змінив містобудівну документацію, збільшивши кількість рівнів до десяти. Через це у 2012 році будівництво зупинили. А в березні 2014 року воно знову,без дозволу, розпочалося.  Мешканці сусідніх будинків почали протест і блокують будівництво. Їхній представник також виступив на засіданні міської ради 12 червня.

Депутати проголосували за проект рішення, згідно з яким виконавчий комітет має визнати цю будову самочинною. Також рішення передбачає звернення до прокуратури.