Одна з найбільших переваг велоекскурсії – безкоштовна участь

Автор: Турій Роман

17 Jun, 2014 12:41

Поділитись публікацією
Одна з найбільших переваг велоекскурсії – безкоштовна участь

Нещодавно на Прикарпатті відбувся ще один етап акції «Нічний вело-Франківськ». Жителі й гості міста мали нагоду не тільки проїхатись на своєму двоколісному другові, але й  насолодитись неймовірними легендами й історіями старого Івано-Франківська.

Цього разу маршрут охопив одну з найзеленіших частин міста. Загальна протяжність мандрівки становила близько 10 км. Екскурсанти на чолі з гідом Василем Лютаном побували на семи об’єктах: площі Андрея Шептицького, пам’ятників Євгену Коновальцю, Степану Бандері, Тарасу Шевченку, стадіоні «Рух», міському озері й м’ясному  клубі «Кондрат».

Одна з найбільших переваг велоекскурсії – безкоштовна участь. Учасники платять тільки за прокат велосипеду якщо не мають власного. Кінцева точка кожного маршруту слугує пунктом здачі орендованого транспорту.

За словами організаторів, – Медичної фундації Прикарпаття, такого роду акції не тільки збагачують наші знання й відкривають таємниці Станіславова, але й з користю впливають на здоров’я та фізичний стан учасників.

Наступні велоекскурсії відбудуться 22 та 29 червня 2014 року. Детальнішу інформацію про час, місце й маршрут можна отримати на офіційному сайті Медичної фундації Прикарпаття, або в соцмережах.