“Однокласники” перейменувались в ОК і перемалювались на рожеве

Автор: Вадим Войтик

07 Aug, 2014 21:49

Поділитись публікацією
“Однокласники” перейменувались в ОК і перемалювались на рожеве

Популярна російська соцмережа “Однокласники” оголосила про те, що її нове ім’я – OK.RU. Оновлення бренду супроводжується візуальної трансформацією заголовної сторінки сайту в “кислотному” стилі.

Старе ім’я поки не списують з рахунків – у багатьох користувачів в закладках прописано саме “odnoklassniki.ru”. Цей домен продовжить працювати, однак головним стане OK.RU. Таким чином, “помаранчева” соцмережа тепер відрізняється від головного конкурента – синього VK (так все частіше вважають за краще називати “ВКонтакте”) – всього на одну літеру.

“Тепер” Однокласники “- це” ОК “. Коротке, ясно і зручне ім’я, яке ми вже поступово почали використовувати досить давно. Тепер же представляємо” ОК “офіційно”, – оголосив прес-секретар холдингу Mail.Ru Ілля Грабовський.

Дизайн нової головної сторінки, що використовує динамічно мінливі абстрактні візерунки і екстремально-яскраві кольори, виконав дизайнер Карим Рашид. За лексикою піартників “колаборація Каріма Рашида і Однокласників в рамках ренеймінгу соціальної мережі” відчайдушно намагається осучаснити сприйняття проекту, зробити його ближче для мислячої аудиторії.

Як відомо з 1 серпня в Російській Федерації набирає чинності новий антитерористичний закон, що надає повне право на отримання Федеральній службі безпеки РФ практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів, зареєстрованих у РФ.

Таким чином ФСБ на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не тільки громадян Росії, а й іноземців. Дані по всіх логінах і електронних адресах своїх користувачів, списки їхніх контактів, відомості про кількість, обсяги і адресати переданих повідомлень власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів і соцмереж будуть зобов’язані надавати на першу ж вимогу представників російських державних структур.

З огляду на це Служба безпеки України рекомендувала українцям видалити свої персональні дані з російських соціальних мереж, зокрема і з Однокласників.