Одразу кілька дворів на Пулюя стали ближчими до Європи (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Apr, 2015 11:17

Поділитись публікацією
Одразу кілька дворів на Пулюя стали ближчими до Європи (ФОТО)

Одразу кілька дворів на вулиці Пулюя отримали зручні тротуари.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

Поблизу будинків №5,7 та 9 завершилося брукування територій.

Також поблизу під’їздів, де це було потрібно, встановили комфортні лавки для відпочинку. Знагоди цієї події активісти “Свободи” влаштували для мешканців мікрорайону свято — були співи, ігри для дітей та частування солодощами. Люди зізнаються — завершені роботи й справді є непересічною подією, яку чекали роки.

“Такі ями тут були — пройти було страшно. В кожному під’їзді є багато пенсіонерів — я живу тут 50 років, і за своєї пам’яті я такої бруківки ніде не бачила”, – каже мешканка будинку на Пулюя,5 Ірина Андріївна.

“Зробили нормально, молодці. Основне, що є можливість пройти, і красиво зроблено”, – додає Мирослав Підгрушний з будинку на Пулюя, 5.

Зміни відчули і молоді батьки, які часто прогулюються тротуарами мікрорайону з колясками.

“Дуже добре зроблено. Широкий тротуар, дорога гарна. Бо раніше мусив навіть колеса у колясці змінювати. Зараз приємно проїхатися. Але тут інша проблема відкривається — починають їздити на мопедах, машинах, ганяють по тротуарі. Треба перегороджувати заїзд і щось робити свідомістю людей”, – каже молодий батько Юрій Чопик з Пулюя, 9.

Нинішнє свято, каже лідер міської “Свободи” Руслан Марцінків — це продовження програми впорядкування прибудинкових територій, яка з ініціативи політсили триває у Франківську останні роки.

“Продовжуємо працювати, аби такі двори відкрити у всіх мікрорайонах міста. Адже так воно стає охайніше, чистіше та привабливіше. І головне — комфортніше для проживання іванофранківців”, – каже Руслан Марцінків.

За його словами, у цьому році в місті планують викласти бруківкою близько 30-ти дворів.