Офіційно: McDonald’s відновив роботу в Івано-Франківську

Автор: Застава Максим

02 Nov, 2022 14:31

Поділитись публікацією
Офіційно: McDonald’s відновив роботу в Івано-Франківську

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відновила роботу в Івано-Франківську в обід другого листопада.

Читайте також: McDonald’s продає свій бізнес у рф і починає повний вихід

Як повідомили “Галці” у пресслужбі мережі, ресторан в Івано-Франківську працює з 09:00 до 21:00 по всіх каналах продажу та дотримується розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonalds.

Заклад буде закриватися під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. Ресторан продовжує роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня. Також ресторан не працює під час відключення електроенергії і продовжуватиме роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

 Як відомо, McDonald’s не працює в Івано-Франківську після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого. Відновлення роботи у місті анонсували ще у серпні.

Теги: