Офіційно: СБУ проводить безпекові та перевірочні заходи в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП)

Автор: Турій Роман

27 Лис, 2022 12:07

Поділитись публікацією
Офіційно: СБУ проводить безпекові та перевірочні заходи в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП)
Служба безпеки України, підтвердила, що проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську.
Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.
 
Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, СБУ бачить рість зросту ризиків вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.
 
За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі.
 
Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:
▪ перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;
▪ недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
▪ убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
 
 

Читайте також: Якщо не буде добровільно, є законодавча процедура повернення майна, - Марцінків про церкву Московського патріархату на Чорновола