Огляд серії гуми Hankook Optimo K715: експлуатаційні властивості і переваги

Автор: Турій Роман

21 Sep, 2018 19:40

Поділитись публікацією
Огляд серії гуми Hankook Optimo K715: експлуатаційні властивості і переваги

Продукція корейського виробника «Ханкук» користується величезним попитом по всьому світу. Автомобілістів привертає бездоганна якість, прекрасна стійкість шин на дорозі в незалежності від погодних умов, довговічність профілю.

Всі кращі характеристики гуми фахівці об’єднали в модифікації Hankook Optimo K715.
Дана модель поєднує в собі надійність, зносостійкість, екологічність і економічність. Пропонуємо детальніше ознайомитися з експлуатаційними властивостями гуми. Можливо, модифікація Hankook Optimo K715 – це саме те, що ви шукаєте для свого автомобіля.

Конструктивні особливості

Автогума від корейського виробника прекрасно поводиться на мокрій або сухій дорозі. Такого результату вдалося досягти за рахунок спеціально розробленого протекторного малюнка і оновленого борту профілю. Плечова область конструкції оснащена містками. Дані елементи спрямовані на підвищення показника жорсткості профілю, максимальну стійкість при русі по прямій траєкторії або при проходженні віражів. Три центральних блоку забезпечують швидкий розгін і прекрасне зчеплення коліс з поверхнею дорожнього полотна.

Конструкція оснащена численними серпоподібними ламелями, які спрямовані на швидке відведення води, бруду від контактної плями. Дана властивість профілю дозволяє виключити ймовірність аквапланування при їзді під час дощу і мінімізувати ризик втрати управління. Об’ємні ламелі, розташовані з боків і перетинають плечові зони, вдосконалюють зчіпні якості і знижують рівень шуму.

Безшовний шар брекера конструкції забезпечує плавний хід і довгий термін служби. Посилена міцність полегшує процес керування транспортним засобом і уповільнює знос профілю гуми. Безшовний бортовий шнур також сприяє швидкій реакції на водійські команди, стабільності ходу на підвищених швидкостях, забезпечує комфорт для водія в поїздках.
Відмінні риси і переваги

Гума Hankook Optimo K715 з’явилася на ринку в 2007 році. До теперішнього моменту це одна з модифікацій, яка лідирує з продажу напередодні літнього сезону. Причиною затребуваності є бездоганність конструкції. Шини в даній модифікації характеризуються такими першокласними експлуатаційними властивостями:

  • стабільність управління на мокрій або сухій дорозі;
  • швидкий відгук на рульові команди;
  • адаптація до різних погодних умов і температурних коливань;
  • стійкість до зношування і пошкоджень;
  • швидкий розгін і короткий шлях гальмування;
  • створення акустичного комфорту в салоні при русі.

Для виробництва конструкції використовується унікальна формула гумової суміші з великим вмістом порошку двоокису кремнію. Високий відсоток силіки забезпечує зносостійкість профілю, скорочує гальмівний шлях і підвищує рівень безпеки при їзді.

Купити комплект гуми Hankook Optimo K715 пропонують численні магазини і торгові точки. Щоб бути впевненим у оригінальності продукції і по максимуму насолодитися першокласними характеристиками модифікації при їзді, скористайтеся послугами компанії «Лестер». Гарантія якості, привабливі ціни, можливості поетапної оплати – основні переваги інтернет-магазину, які відзначаються клієнтами фірми.