Оголошено результати перевірки забезпечення батальйону “Прикарпаття”

Автор: Людмила Баран

24 Jun, 2014 13:14

Поділитись публікацією
Оголошено результати перевірки забезпечення  батальйону “Прикарпаття”

Голова робочої групи Володимир Семко на Дні депутата 24 червня в обласній раді зачитав звіт комісії про стан Пятого батальйону територіальної оборони.

Читайте також: На Прикарпатті розробили пам’ятку дій на випадок нестандартних ситуацій. Ігнорувати питаннями безпеки людей не можна - Семко

Робоча група з 24-ох осіб була створена розпорядженням голови ОДА. Це сталося після того, як на сесії обласної ради 6 червня критикували забезпечення батальйону і висловлювали недовіру обласному комісаріату. До робочої увійшли представники військової, обласної прокуратури, СБУ, члени громадських організацій та депутати. Вони провели два засідання і одинвиїзд до Делятина, де розташований батальйон.

Робоча група проаналізувала дані райдержадміністрацій про матеріально-технічні засоби, які вони виділили комісаріату для забезпечення батальйону. Ці відомості звірили з інформацією  Фінінспекції.  Згідно з ними, обласний військовий комісаріат отримав 1 мільйон 425 тисяч гривень. У батальйоні перебуває 421 військовий.

“На сесії обласної ради ті, хто виступали з критикою, перебільшили негативні оцінки забезпечення батальйону. Проте, декотрі наведені на сесії міської ради факти дійсно мали місце. Берци і пояси для солдатів справді закупили неякісні. Вказані недоліки вже усунені. Взуття замінили на інше, більш якісне. Паски,які були по 90 сантиметрів і коштували по 50 гривень, замінили на такі, що мають довжину 1, 10 м за ціною 30 гривень. Треба подякувати громадськості, яка проконтролювала забезпечення батальйону. Справді, якби не громадськість і депутатській корпус цього б не замінили”, – повідомив Володимир Семко.

 

Теги: