Оголосили учасників другої літературної резиденції в Івано-Франківську (СПИСОК)

Автор: Зелінська Тетяна

11 Чер, 2024 15:50

Поділитись публікацією
Оголосили учасників другої літературної резиденції в Івано-Франківську (СПИСОК)

Програма промоції читання «Текстура» отримала 44 заявки на другу “Літературну резиденцію імені Олега Лишеги”. Для участі у резиденції обрали чотирьох авторів.

Про це інформує “Галка” з посиланням на допис “Теплого міста”.

З 10 липня по 9 серпня 2024 року до Івано-Франківська в межах резиденції приїдуть працювати над власними літературними проєктами:

  • Марія Ложко – письменниця, журналістка, літературна редакторка. Цього року оповідання Марії «Спи солодко» було надруковане в антології сучасної прози «Переступи».
  • Аріна Кравченко – літературознавиця, літературна оглядачка «УП. Культура», літературна редакторка. Створює власний подкаст про українські деколонізаційні процеси «Фронтир».
  • Ольга Свиріпа — перекладачка і авторка. Перекладає з німецької та англійської художню літературу, від класики до сучасних авторів, а також статті, наукову та філософську літературу. Віднедавна є авторкою кількох художніх та нон-фікшн текстів.
  • Лесь Белей — письменник, поет, мовознавець, перекладач. Співпрацюючи з видавництвом «П’яний корабель» (Івано-Франківськ) переклав збірку віршів та прози Вільяма Блейка «Пісні невинності і досвіду».

Як писала “Галка”, у межах резиденції учасники зможуть:

  1. Долучитися до створення спільного проєкту — «Маршруту Олега Лишеги»: поспілкуватися з дієвцями культури, які знали поета, і написати короткі тексти-спогади.
  2. Написати й опублікувати есей про Олега Лишегу чи досвід перебування на резиденції у Франківську;
  3. З’їздити в м. Тисмениця, де поет народився й мешкав;
  4. Взяти участь у публічних подіях, які команда організовує в містах регіону: Косів, Коломия, Калуш.

У 2023 році до Івано-Франківська на резиденцію приїхали культурні діячі зі Львова, Києва, Канева та Харкова.