Оксана Кваснишин готується до шостої хіміотерапії

Автор: Людмила Баран

07 Вер, 2017 18:09

Оксана Кваснишин готується до шостої хіміотерапії

Журналістка з Івано-Франківська Оксана Кваснишин, яка бореться з онкологічною недугою, розповіла про свій теперішній стан та повідомила, що готується до чергового курсу хіміотерапії.  

Читайте також: Журналістка Оксана Кваснишин пройшла першу хімію. Допомога потрібна й надалі

Про це йдеться в дописі на її фейсбук-сторінці.

“Цієї п’ятниці – чергові аналізи, бо у понеділок уже шоста хімія. Шоста! Буває, дивуюсь: як я це перейшла і не з’їхала з глузду? Три різних операції, стільки хімій, втрата волосся, зміна оточення, очікування результатів, стреси,страх, чужа країна і мова, відсутність грошей… Якби не всі ви – я б пропала. Лікарі кажуть, що, можливо, призначать ще сьому і восьму хіміотерапію, але я так сподіваюсь, що вони не знадобляться – аналізи покажуть. У будь-якому випадку мене ще чекає 17-ти разовий прийом «Авастину» через кожних три тижні. Вартість одного курсу – 1387 євро”, – написала вона.

Також Кваснишин поділилася, що  останніх півроку в неї була ще одна проблема: чим займатись далі. Аби це все подолати знадобилось довгих сім місяців, вона збагатилась досвідом, яким хоче поділитись з іншими.

“Запам’ятайте: кожна людина індивідуальна! І кожен діагноз теж. Як відбитки пальців. Є пацієнти, які з першою стадією справитись не можуть, а є ті, хто видрапується і живе із запущеною роками… Моїй мамі лікарі давали всього півроку життя. Вона ж прожила три. І причиною її смерті було зовсім не онко… І таких випадків безліч! В Україні з онкопсихологією туго. Та й лікарів, здається, таких немає. Я ж хочу, аби у людей була надія, аби вони не опускали рук і розповім, як це можна зробити.
Люблю всіх вас! Дякую за все: за молитви, добре слово і кожну гривню! Тепер я розумію: Господь дозволив моє падіння і, сподіваюсь, ще має на мене якісь плани. Щастя всім вам! З повагою, ваша Оксана Кваснишин”, – йдеться у повідомленні.

реквізити для допомоги:

– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксана Кваснишин

– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera

Онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
(Знімає 7,9% з отримувача + 0,3с за переказ)

https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)

PayPal [email protected] – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)

А також переслати кошти Oksana Krasulya через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...