Окупанти продовжують «озброювати» Збройні Сили України

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 19:51

Поділитись публікацією
Окупанти продовжують «озброювати» Збройні Сили України

Дедалі глибшає російській слід в організації тероризму на сході України. Росія вже не приховує обстрілів України зі своєї території укріплень підрозділів Збройних Сил України. Так само дедалі тихіше звучать з Російської сторони спростування у забезпеченні терористів надсучасною зброєю та боєприпасів. Нещодавно прямо з поля бою було отримано чергову партію зброї та боєприпасів російського виробництва та маркування.

Читайте також: «Книжкова сотня» допомагає лікуванню поранених в АТО

Військовослужбовці демонструють реактивні піхотні огнемети «Шмель». На одному з них навіть можна прочитати надпис російською мовою «Из России с любовью». Окрім цього, українські вояки демонструють цілі стоси ящиків з мінометними мінами різного калібру. Всі вони виготовлені у 1996 – 2009 роках. Це видно по відповідному маркуванню на мінах. А ще у них спеціальні полегшені хвостовики, та збільшена кількість вибухівки. Спеціалісти запевняють, що подібних боєприпасів на нашому озброєнні не було ніколи. До речі, деякі міни теж, так би мовити, іменні. На одній можна прочитати надпис російською мовою «За черепаху», а поруч лежала міна з не менш «зворушливим» надписом – посланням від колишнього братського народу українським солдатам: «Здохніть суки». «Привет из Одессы» мав прилетіти до нас у вигляді гранати для ручного протитанкового гранатомету.

Також воїни залюбки показують трофейні міномети та гармати. Одна з них, гаубиця Д – 30, з надписом на стволі теж російською «Зайка» користується особливою популярністю. У активі українських воїнів є й танки, бойові розвідувальні машини, бойові машини піхоти, плаваючи гученічні транспортери та багато іншої російської техніки.

Фахівці з озброєння Збройних Сил України кажуть, що після технічного огляду все це майно повернеться у війська і буде використано за призначенням проти загарбників України.

Тарас Грень.

Фото автора.

Теги: