Олег Гончарук: «Національна культура стала потужним чинником суспільного єднання під час подій Революції гідності та протистояння агресору на Сході»

Автор: Турій Роман

07 Лис, 2014 13:33

Поділитись публікацією
Олег Гончарук: «Національна культура стала потужним чинником суспільного єднання під час подій Революції гідності та протистояння агресору на Сході»
Вітаючи працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук висловив щирі слова вдячності митцям за їх плідну працю та наголосив на непересічній ролі культурного чинника в складних реаліях сьогодення.

Читайте також: На Коновальця злочинець-ґвалтівник пропонував жінкам сексуальні послуги

«Культура – це безцінний скарб, яким необхідно вміло користати, оберігати й не лише у цілісності передати нащадкам, але й поповнити та примножити. З великою вдячністю звертаюся до усіх, хто, виконуючи надзвичайно відповідальну місію, щоденно докладає зусиль для збереження та розвитку українського слова, фольклору,національних традицій. Саме завдяки Вам ми  зуміли вберегти нашу автентичну, самобутню, яскраву національну культуру не тільки на фоні процесів асиміляції, але й під потужним агресивним тиском недружнього сусіда, для якого вона споконвіків стояла на перепоні імперським забаганкам», – зауважив Олег Гончарук.

«Саме культурний чинник відіграв потужну роль в єднанні нації під час героїчних подій Революції гідності та під час протистояння агресору на Сході. І саме ви донесете прийдешнім поколінням значущість їхнього подвигу та увіковічните нових народних героїв України. Нашим же завданням є створити максимально комфортні умови для вашої праці», –  наголосив очільник області.

Теги: