Олег Гончарук – п’ятий у рейтингу губернаторів України

Автор: Костинюк Олександр

11 Вер, 2018 16:22

Поділитись публікацією
Олег Гончарук – п’ятий у рейтингу губернаторів України

Інтернет-видання “Ділова столиця” на основі аналізу даних Держстату про соціально-економічні показники розвитку регіонів склало рейтинг губернаторів України. На 5 місці в списку розташувався керівник Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук.

Читайте також: Олег Гончарук: "Платформа громад" і "Українська стратегія Гройсмана" об'єднали зусилля заради змін в країні

Гончарук піднявся з сьомого рядка рейтингу на п’яту позицію (40,5 балів). Він може похвалитися відсутністю великих провалів в роботі: ні по одному з 20 критеріїв область не потрапила на будь-яке з семи останніх місць, інформує “Ділова столиця”.

При цьому Прикарпаття лідирує за динамікою промисловості. Випуск промислової продукції зріс на 17,2% в порівнянні з першим півріччям 2017 року, тоді як в середньому по Україні – на 2,5%. Помітне зростання спостерігалося в усіх шести найбільших галузях промисловості Прикарпаття: у виробництві електроенергії – на 10,5%, в хімічній промисловості – в 11,7 разів (відновило роботу найбільше нафтохімічне підприємство України – “Карпатнафтохім”), у деревообробній, паперовій, поліграфічній галузі – на 10,3%, у добувній промисловості – на 6%, у виробництві гумових і пластмасових виробів – на 6,4%, у харчовій промисловості – на 50%.

Також Прикарпаття стало лідером за динамікою будівництва. Будівельна продукція зросла на 41,5%, тоді як середньоукраїнський приріст склав 2,8%. За загальною площею прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 жителів Франківщина в п’ятірці лідерів. Великими досягненнями області слід визнати друге місце за динамікою експорту товарів і послуг (зростання на 69,4%, за товарами – на 71,2%, за послугами – на 20,6%), третє – за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення, п’яте – за загальною площею прийнятих в експлуатацію квартир на 1000 жителів.

Теги: