Олег Гончарук проголосував з переконанням, що на виборах здоровий глузд переможе (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

26 Oct, 2014 14:28

Поділитись публікацією
Олег Гончарук проголосував з переконанням, що на виборах здоровий глузд переможе  (ФОТО)

Голова облдержадміністрації проголосував у приміщенні вечірньої школи на вулиці Дністровській. На дільницю прийшов з дружиною Людмилою та дочкою Валентиною. 

Читайте також: Олег Гончарук: "Платформа громад" і "Українська стратегія Гройсмана" об'єднали зусилля заради змін в країні

Виборців на дільниці в цей  час було небагато, значно більше прийшло журналістів.

Голова ОДА Олег Гончарук розповів Galka.if.ua  про свої очікування від результатів голосування:

“Я переконаний, що здоровий глузд переможе. Ми сьогодні повинні обрати парламент, який буде здатний втілювати зміни, які сьогодні почалися в нашому суспільстві, які впроваджує президент України і я як представник президента в нашій області. Ми повинні розуміти, що вороття   немає. Майдан нас всіх навчив розуміти, що  коли ми єдина нація, єдина країна нас будуть поважати всі і, впершу чергу, ми самі себе”.

Його дружина Людмила Гончарук додала: “Свідомість людей дуже активна. Люди свідомо роблять свій вибір. Я думаю, що результат, однозначно, буде дуже хороший, буде на користь нашій країні,  а це найголовніше“.

Також Олег Гончарук зізнався, що, оскільки він недавно на посаді голови ОДА, то переживав за процес виборів. Найбільше переймався, щоб, позаяк в країні триває війна, не було ніяких провокацій. А щодо забезпечення прозорості процесу голосування, то, за словами Гончарука, вся робота проводиться  на високому  рівні.

Теги: