Олег Ляшко розтрощив гральний заклад у Києві

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 22:11

Поділитись публікацією
Олег Ляшко розтрощив гральний заклад у Києві

Народний депутат Олег Ляшко 3 липня організував вишукане драматичне дійство у нелегальному залі ігрових автоматів у мікрорайоні Троєщина в Києві.

“Сьогодні був насичений день. Після плідної роботи у Верховній Раді та зустрічі з працівниками Київського бронетанкового заводу вирішив трохи розім’яти м’язи і провести сеанс екзорцизму в залі ігрових автоматів на Троєщині. Попри заборону законом, власники казино та гральних автоматів продовжують виманювати в людей гроші. А ці нещасні, гірші за алкоголіків, ладні віддати останню сорочку в надії виграти джек-пот, натомість просаджують усе до копійки, грузнуть у боргах, а врешті накладають на себе руки. Так вийшло, що джек-пот зірвали сьогодні ми: витягли всю касу, яка там була, і роздали перехожим. Окрім того, ми знайшли там ящик зі шприцами (навіщо вони цим виродкам, не складно здогадатися). Що цікаво, міліція, яку ми викликали, так і не доїхала, бо сама ж і “кришує” цей притон. Але нічого, до них у мене теж скоро руки дійдуть”, – написав Ляшко на своїй сторінці у Фейсбуці.

До слова, народний депутат Руслан Марцінків нарахував в Івано-Франківську 120 гральних точок. Цікаво, чи можливо провести подібну акцію у нашому місті.

Galka.if.ua — новини Івано-Франківська