Олександр Сич не шкодує, що він та ВО “Свобода” взяли участь у формуванні уряду

Автор: Вадим Войтик

27 Жов, 2014 13:44

Поділитись публікацією
Олександр Сич не шкодує, що він та ВО “Свобода” взяли участь у формуванні уряду

Віце-прем’єр уряду та один з очільників ВО “Свобода” Олександр Сич не шкодує щодо своєї участі в роботі коаліційного уряду Арсенія Яценюка. Про це він заявив після свого голосування на виборчій дільниці Івано-Франківська.

Читайте також: Понад 1000 свідчень воєнних злочинів рф в Україні зібрали франківські науковці й волонтери

“Скажу чесно, я відмовлявся до останньої хвилини. Вже коли я мав виходити на сцену Майдану, де громадськості мали представляти уряд, я питав Олега Тягнибока: Олеже, може не треба?

В першу чергу сумніви були пов’язані з планами щодо написання дисертації. Крім того, на думку Сича в умовах війни бути членом уряду – це бути політичним самовбивцею.

“Тим не менше, це було потрібно,я прийшов до уряду і доклав максимум своїх знань для того, щоб зробити все, що було в моїх силах, як кажуть пластуни. Бо я сам пластун”.

За оцінкою віце-прем’єра гуманітарний блок в даний час перебуває у значно кращому стані у порівнянні з оборонним чи економічним блоками.

“І суб’єктивно я не маю на що нарікати, оскільки здобув величезний досвід. Раніше уряд я міг оцінити знизу, збоку, тепер я його побачив з середини. І тепер, я знаю, що треба в уряді міняти”, – заявив Олександр Сич.