Олександр Сич пригадав Петру Порошенкові старі образи

Автор: Вадим Войтик

27 Feb, 2021 15:01

Поділитись публікацією
Олександр Сич пригадав Петру Порошенкові старі образи

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич та “Європейська солідарність” обмінялися публічними докорами. Порошенка Сич звинуватив у піарі та нескромності, ЄС Сича – у політичній пасивності та дружбі з партією “За майбутнє”. 

Читайте також: Порошенко анонсував нові масштабні проєкти постачання техніки для ЗСУ: ще 200 вантажівок, БМП, дрони і бойові роботи

“Громадянин П. Порошенко, перебуваючи в ефірі декількох івано-франківських телеканалів, ввів в оману меншканців Прикарпаття, повідомши, що, мовляв, фракція «Європейської солідарності» в обласній раді подала пропозицію провести сесію обласної ради з приводу того, що там щось «відбулося на Буковелі», але голова обласної ради нібито вважав за доцільне краще поїхати у відпустку”, – написав у Фейсбуці Олександр Сич.

Натомість голова облради, за його словами, перебував на робочому місці і вказівками сприяв “скромній і діловій” (на відміну від п’ятого президента) Марині Порошенко.

“Коли в статусі Президента України Ви приїздили в область, то давали вказівку не допускати мене, як голову обласної ради, навіть до обов’язкових у таких випадках протокольних заходів. Не кажучи вже про наради, які відбувалися у приміщенні обласної ради”, – пригадав минуле голова облради.

Своєю чергою фракція “Європейської солідарності” висловила сподівання, що пан Сич разом із відпусткою нарешті перерве і власну пасивність у питаннях захисту прикарпатців від епідемії.

“Голові обласної ради та фракції Свобода треба припинити покривати своїх партнерів з партії «За майбутнє» і чесно визнати, що робота гірськолижного курорту Буковель, в той час, коли всі європейські гірськолижні курорти Європи закриті, несе смерть прикарпатцям.

Закликаємо Олександра Максимовича нарешті скликати позачергове засідання сесії Івано-Франківської обласної ради та прийняти конкретні рішення для протидії епідемії COVID-19.

Зокрема, проголосувати за виділення коштів на виплати надбавок працівникам обласних закладів охорони здоров’я, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, та забезпечити медичні заклади всім необхідним. Там бракує кисневих концентраторів та багато іншого.

Це люди оцінять значно більше, ніж пости в соцмережах.”