Олександр Сич: «Якщо сьогодні всю державну українську армію путінські бандити називають бандерівською армією, ми вже перемогли!»

Автор: Турій Роман

20 Лип, 2014 15:17

Поділитись публікацією
Олександр Сич: «Якщо сьогодні всю державну українську армію путінські бандити називають бандерівською армією, ми вже перемогли!»

«Україна обов’язково переможе в першій у ХХІ столітті російсько-українській війні. Бо якщо сьогодні всю державну українську армію путінські бандити на сході називають бандерівською армією, то ми вже перемогли! Бо перемогли наші ідеї, а ідеї – це найсильніше, що тримає людину на світі. Ми переможемо, бо несемо правду не тільки для себе галичан, але й для всіх українців, не тільки для себе нині сущих, але й для дітей та наших онуків. Правду того життя, яке нам дасть наша українська земля в європейській сімї народів».

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

Так охарактеризував перспективи України в умовах неприхованої агресії Російської федерації Віце-прем’єр-міністр України свободівець Олександр Сич, виступаючи на урочистому віче з нагоди вшанування пам’яті провідника ОУН-УПА Ярослава Мельника (Роберта) й освячення Пам’ятного хреста “Небесній сотні” у с. Липа Долинського району, де відбулася традиційна патріотична акція “Яворина-2014”.

«Сьогодні ми символічно стоїмо на місці, де поєднуємо вшанування пам’яті героїв ОУН-УПА та сучасних героїв Небесної сотні. Майдан продемонстрував перемогу українського духу. Він струменів молитвою і молитва надзвичайно підтримала всіх нас на Майдані. Український дух струменів повсякчасним виконанням державного славню. Український дух струменів неодноразовим скандуванням «Слава Україні!». І сьогодні цим гаслом вітаються не лише на Галичині, а з гордістю промовляють ці слова всі порядні люди, які підтримують сьогочасну боротьбу українців за власну волю, за власну долю і за власну державу», – зауважив Олександр Сич.

На переконання Олександра Сича, найголовніше , що Майдан зробив –  це змінив українську владу. Вона вже ніколи не буде такою. Ніколи ні один диктатор не посміє так узурпувати владу, бо знатиме, що з ним буде те, що сталося з Януковичем. Незважаючи на те, скільки награбував, втікатиме з України щосили і щодуху.

«Ми перемогли на Майдані і ми переможемо в першій у ХХІ ст. російсько-українській війні. Давайте називати речі своїми іменами! Міжнародні умовності, тонкощі сучасної правової бази змушують нас казати якось делікатно і невизначено те, про що люди до сьогоднішнього дня навіть і не чули, – АТО. А насправді це війна і всі це розумують! Це – війна за існування або не існування Російської імперії. Бо Путіну потрібен не Крим, не Донбас – йому потрібна вся Україна. Путіну потрібні українські раби, які б служили його армії й годували його сп’янілий народ.

Я переконаний, що в цій війні ми обов’язково переможемо. Переможемо передусім силою свого українського духу. Бо якщо сьогодні всю державну українську армію путінські бандити на сході називають бандерівською армією, то ми вже перемогли! Бо наші ідеї перемогли, а ідеї – це найсильніше, що тримає людину на світі. Ми переможемо, бо несемо правду не тільки для себе галичан, але й для всіх українців, не тільки для себе нині сущих, але й для дітей і наших онуків. Правду того життя, яке нам дасть наша українська земля в європейській сім’ї народів. Ми її знайдемо в Європейському Союзі з нашими європейськими побратимами, але ми ніколи на знайдемо її в путінській Азії. І тому сьогодні все більше і більше українців усвідомлюють за що ми боремося – за краще життя! За могутню, самодостатню, потужну Українську державу, в якій буде краще життя для кожного з нас!», – відзначив свободівець.