Олександра Бойчук — нова керівниця медицини Прикарпаття

Автор: Зелінська Тетяна

24 Тра, 2024 19:49

Поділитись публікацією
Олександра Бойчук — нова керівниця медицини Прикарпаття

Новою очільницею Департаменту охорони здоровʼя Івано-Франківської ОДА/ОВА стала Олександра Бойчук. Її керівник апарату представив колективу у середу 22 травня.

Читайте також: Прикарпатець Олександр Бойчук отримав від Головнокомандувача “Золотий хрест”

Про це “Галці” повідомили у пресслужбі Івано-Франківської ОВА.

Тимчасово виконував обовʼязки директора департаменту заступник Володимир Дзьомбак. “Галці” стало відомо, що з середи, 22 травня, Дзьомбак перебуває на лікарняному.

Незадовго до свого призначення Бойчук оприлюднила декларацію. Вона задекларувала 267 000 гривень зарплати в Івано-Франківському медуніверситеті, а ще 596 000 гривень — в обласному пологовому будинку та лікувально-діагностичному центрі «Сімедгруп». На банківських рахунках вона грошей не має, тримає 20 000 доларів готівкою.

Серед автомобільної власності у Бойчук Toyota Avensis 2012 року випуску та Lexus NX 200, який чиновниця придбала у серпні 2022 року за понад 1,7 млн грн. За кілька днів до цього вона взяла 754 тис. грн кредиту.

У власності Олександри Бойчук чотири земельні ділянки загальною площею один гектар і будинок у селі Майдан, а також квартира в Івано-Франківську, площею 183 м2.