Олексій Петечел: Захистити дітей, здолати корупцію та забезпечити гідні умови для життя й праці українців – мої основні пріоритети

Автор: Турій Роман

12 Лип, 2019 18:12

Олексій Петечел: Захистити дітей, здолати корупцію та забезпечити гідні умови для життя й праці українців – мої основні пріоритети

Кандидат в народні депутати по Івано-Франківську від «Європейської солідарності» Олексій Петечел є професійним юристом, тому з процесом створення законів він знайомий на практиці.

Олексій вважає, що Україні потрібне якнайшвидше удосконалення та доопрацювання законодавчої бази, тож налаштований на кропітку працю з першого дня після обрання до Верховної Ради. Він розповів про свої перші кроки, як парламентаря, в ефірі телеканалу 3-я Студія.

Оскільки Олексій Петечел провів чимало наукової роботи у сфері захисту дітей і тема його дисертації стосувалася саме цього, то й законодавчі зміни для протидії насильства над дітьми, в тому числі насильства у школах є дуже близькою для нього темою і він готовий продовжити працювати у цьому напрямку. Нагадаємо, що Олексій – батько сина та дочки, тож захистити і убезпечити дітей вважає своїм святим обов’язком, пише ПравдаІф.

Надзвичайно важливим для України є запобігання злочинності, а особливо актуальним – запобігання корупційної злочинності, тому робота у цьому напрямку потребує особливої уваги. Олексій обіцяє докласти максимальних зусиль для законодавчого вирішення цієї проблеми і пропонує три основні кроки на цьому шляху:

  • продовження та успішне завершення судової реформи, що вже почала приносити перші позитивні результати;
  • посилений контроль не лише за доходами, а й за витратами держслужбовців, щоб назавжди позбутися явища «зберігання мільйонів у трилітрових банках»;
  • максимально спрощені дозвільні процедури та нові електронні сервіси, уникаючи безпосереднього контакту між заявником та виконавцем послуг.

Олексій упевнений, що завдяки такій роботі хай не за рік, але за кілька років нищівний вірус корупції вдасться подолати.

В Україні є, також, багато питань та проблем, пов’язаних із пенсійним забезпеченням, з гідними умовами праці освітян та медиків, та й взагалі питань стосовно медичної та інших реформ, які є надзвичайно актуальними, і це повинно бути одними з ключових пріоритетних завдань Парламенту. Роботи чимало і попереду – нелегкі часи, але кандидат переконаний, що злагоджена та наполеглива праця оновленого складу українського Парламенту допоможе державі на шляху становлення та розвитку.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...