Олійник: фестиваль «Франківські фонтани» пройде у два етапи

Автор: Турій Роман

23 Apr, 2014 10:59

Поділитись публікацією
Олійник: фестиваль «Франківські фонтани» пройде у два етапи

Щоб популяризувати місто і дати старт прикарпатським виконавцям на велику сцену в Івано-Франківську пройде фестиваль «Франківські фонтани».

Читайте також: У Галицькому замку планують проводити міжнародні "Що? Де? Коли?"

Стартує фестиваль біля центрального фонтану 27 квітня о 16 годині. Також концерти будуть проходити 4,11, 18, 25 травня та 1 червня. Кожен концерт буде тривати дві години.

Наразі зголосилось взяти участь у фестивалі 116 співаків з усіх куточків Івано-Франківської області.

Фактично, фестиваль буде проходити у два етапи. Перший, власне, на сцені біля фонтану, де члени журі будуть оцінювати артистизм виконавців, другий – у закритому приміщенні, можливо, у філармонії, де члени журі будуть оцінювати вокальні данні конкурсантів. Орієнтовно другий етап може відбутися 24-25 травня.

Про це в коментарі www.galka.if.ua повідомив організатор фестивалю, голова ГО «Школа лідерів» Володимир Олійник.

За його словами, наразі ще не визначено склад конкурсного журі.

«Це тому що не всі заявки на фестиваль зібрано. У заявці є пункт про те, кому виконавець найбільш довіряє, і кого хотів би бачити в журі. Людей, які наберуть найбільшу кількість відгуків, і запросять до складу журі», – відзначив Володимир Олійник.

За його словами, учасники фестивалю будуть змагатися за головний приз поїздку до Франції, а також інші цінні подарунки. Окрім того, переможцям фестивалю обіцяють всіляку підтримку у подальшому їх кар’єрному рості.

«Спонсори фестивалю можуть допомогти виконавцю записати альбом чи оплатити створення кліпу, можуть допомогти заплатити внесок для участі в інших фестивалях», – говорить Володимир Олійник.

Теги: