#OlympicLab: відомі спортсмени та ораторка провели урок у школярів Католицького ліцею (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

26 Apr, 2021 16:08

Поділитись публікацією
#OlympicLab: відомі спортсмени та ораторка провели урок у школярів Католицького ліцею (ФОТО)

Днями на Франківщину вкотре завітав Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України #OlympicLab, модуль “Розвиток/добробут – пізнай себе”. Його учасниками стали школярі Івано-Франківського Католицького ліцею імені св. Василія Великого

Читайте також: Вчить дітей бути супергероями: тренер-боксер з Маріуполя переїхав до Франківська та виховує нових чемпіонів (ВІДЕО)

Про це інформуєє “Галку” пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України в області.

Серед гостей заходу були:

– голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін;
– майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця трьох Зимових Ігор Олімпіад Надія Діденко;
– викладачка ПНУ ім. Василя Стефаника, засновниця і тренер “Школи оратора для дітей”, засновниця простору для удосконалення навиків комунікації Риторика ІФ, ведуча Тетяна Осадчук;
– відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець;
– стипендіат відділення НОК України в Івано-Франківській області Василина Заяць.

З вітальними словами до присутніх звернулася директорка ліцею сестра Єремія, яка відзначила важливість таких заходів для формування особистості тінейджерів.

Далі Мирослав Карабін передав вітання всім присутнім від президента НОК України Сергія Бубки та звернув увагу учнів, як приклад успішної людини, на життєвий шлях відомих спортсменів України, які в результаті плідної праці досягли значних успіхів у житті.

Надія Діденко також відзначила позитивний вплив на юнацтво модулів OlimpicLAB та закликала до дітей до активних занять фізичними вправами та спортом, які є одним із головних факторів формування здоров’я людини загалом.

Основна частина заняття розпочалася з розкриття сутності поняття “оратор” та обговорення змісту цього слова. Тетяна Осадчук досить детально описала, що володіння відмінною технікою мови – це запорука успішного бізнесмена, політика, спортсмена або будь-якої пересічної людини, адже людей, які говорять чітко, ясно, зрозуміло, приємно – слухають. Вони звучать переконливо і викликають довіру.

Тетяна поділилася знаннями про навики ефективного оратора. Вона наголосила, що як учні так і гості зможуть застосовувати ці навики для особистої та соціальної реалізації. Кожен з пунктів був обговорений теоретично, після цього школярі практикували вправи для мовлення, виробляли чіткість дикції.

Під час спілкування лекторка поділилася порадами як правильно і грамотно подавати свою думку, пізнавати себе через спілкування з іншими, відчувати себе впевнено.

Школярі з приємністю підтримували розмову та навіть вели дискусію, де виявлялися різні позиції, озвучувалися протилежні думки, що підштовхувало до ще більше активного мислення. На завершення відбулася бесіда у режимі питання-відповідь та підведення підсумків заходу.

Після цього усі учасники OlympicLab отримали подарунки з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України та зробили на теплу згадку спільне фото.