Онкохворому франківцю на лікування потрібно 300 тисяч гривень. Небайдужих просять про допомогу

Автор: Застава Максим

30 Бер, 2020 08:03

Онкохворому франківцю на лікування потрібно 300 тисяч гривень. Небайдужих просять про допомогу

Мешканка Івано-Франківська просить небайдужих допомогти зібрати кошти на дороге лікування чоловіка.

Про це Наталя Бараболюк Мацькевич написала у соцмережі Фейсбук, пишуть Версії.

“Звертаюсь до всіх небайдужих з великим проханням про фінансову допомогу для свого чоловіка Бараболюка Тараса Михайловича. Як прикро усвідомлювати, що життя дорогої людини залежить від грошей. Але вселяє надію те, що є небайдужі люди, які переживають цю хворобу разом з тобою, які розуміють та підтримують.Вірю в те, що мій чоловік одужає, що він впорається і переможе. Найбільше цього чекають наші діти, яким потрібна батьківська підтримка”, – йдеться в дописі.

Як повідомляє франківка, ще у 2018 році чоловіку поставили діагноз: Карцинома ректосигмоїдного відділу ободової кишки метастаз в лівий надключичний вузол.

“За цей період проводились 2 операції в Національному інституті раку м.Києва та довготривале та дороге лікування. І попереду ще один курс лікування хіміотерапії, на який ми фінансово вичерпалися”, – ділиться Бараболюк-Мацькевич.

На курс лікування потрібно понад 300 тисяч гривень.

“Призначили препарат Ербітукс, який вводиться щотижнево протягом двох місяців. В перший тиждень лікування вводиться доза 800мг наступні 7 тижнів по 400 мг. Препарат дорогий , 100 мг препарату коштує приблизно 7 тис.грн. Потрібна фінансова допомога. Всім, хто має змогу і бажання залишаю свої банківські реквізити. Будь-яка сума для нас важлива. Буду вдячна кожному. Божого благословення вам та вашим родинам”, – благає про допомогу жінка.

Реквізити для фінансової допомоги:

Картка Приватбанку : 5168757398001653
Бараболюк Наталія Василівна

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...