Онлайн-сервіс замовлення таксі Uber розпочинає роботу в Україні

Автор: Вадим Войтик

08 Dec, 2015 07:55

Поділитись публікацією
Онлайн-сервіс замовлення таксі Uber розпочинає роботу в Україні

Найбільший в світі онлайн-сервіс замовлення таксі, Uber, незабаром розпочне свою роботу в Україні – повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також: Лондонські таксисти через сервіс Uber були вимушені суттєво знизити вартість проїзду

«Завдяки ініціативі Василя Мірошниченка разом із Романом Хмілем зустрілися з компанією Uber. Предметна розмова і повне взаєморозуміння. Питання «Вам «шашечки» или ехать?» – втратить свою актуальність» – цитує Володимир видання Watcher.

Керівник департаменту автотранспорту Роман Хміль повідомив, що вже поспілкувався навіть з директором Uber-Україна.

«UBER in town! Перекладаю: сьогодні на власні очі бачив директора Uber-Україна. Скоро на дорогах України», – пише Хміль.

Uber – американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Додаток доступний у більш ніж 200 великих містах в 55 країнах світу. На сьогодні капіталізація компанії перевищує $60 млрд, і вона є однією з найдорожчих ІТ-компаній в світі.

Як повідомляла “Галка”, в Лондоні та Парижі відбувались масштабні страйки таксистів. Вони протестували проти шоферів Uber, які, на їхню думку, відбирають роботу у таксі.

Теги: