Оновлений Центр сучасного мистецтва відкрили у Франківську (ФОТО)

Автор: Борис Марія

18 Січ, 2017 11:49

Оновлений Центр сучасного мистецтва відкрили у Франківську (ФОТО)

17 січня в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття оновленого комунального закладу “Центр сучасного мистецтва”. Нове приміщення ЦСМ, яке закладу надав в оренду Мирослав Бойко, знаходиться на вул. Марійки Підгірянки, 23.

Читайте також: Архаїчні дерев'яні ікони та унікальний одяг представили у Франківському краєзнавчому музеї (ФОТО)

Директор центру Ірина Клицюк, яка нещодавно відстояла цю посаду у суді, каже: увага буде зосереджена на пошуку людей для створення нового осередку сучасного мистецтва у Франківську.

“Ми шукаємо митців, ми запрошуємо до співпраці викладачів, студентів, мистецтвознавців, критиків – людей, які зацікавлені у розвитку сучасного мистецтва. Маємо приміщення, скоро запустимо сторінку в соцмережах – коли визначимось з логотипом та ін. Серед наших основних цілей – освіта громадськості у сучасному мистецтві, об’єднання людей, котрі здатні аналізувати сучасні культурно-мистецькі процеси, а також налагодити співпрацю з іншими мистецькими установами міста та країни”, – розповіла Ірина Клицюк “Галицькому кореспонденту”.

На відкриття запросили гурт “Cocktail Music Band”, який грає у жанрі “лаунж”. На стіни розвісили картини з першої виставки, коли у Центру ще не було приміщення – ці роботи Славка Хоменка і Василя Попа можна було побачити на франківських сітілайтах. Також на відкриття прийшли волонтери-колядники.

“Я направду радий, що центр сучасного мистецтва робить все для того, щоб мистецтво розвивалось і переходило на вищий щабель. Ми знаємо, в якому приміщенні знаходився ЦСМ до цього – а тут буде свій розвиток, будуть майстер-класи, лекції. Сьогодні тут розпочнуться заняття школи вечірнього рисунку”, – висловився Михайло Дейнега, директор Музею мистецтв Прикарпаття.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry