Онищук: після перевірки прикарпатської громади, там скасували тендерів, що “не на часі”, на 20 мільйонів гривень (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

09 Гру, 2023 10:12

Поділитись публікацією
Онищук: після перевірки прикарпатської громади, там скасували тендерів, що “не на часі”, на 20 мільйонів гривень (ФОТО)

Група, що стежить за використанням бюджетних коштів проаналізувала перелік державних закупівель у трьох громадах області – Бурштинській, Тисменицькій міських і Рожнятівській селищній.

Про це пише Галка з посиланням на Голову Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлану Онищук.

У одній з громад скасували тендери на майже 20 мільйонів гривень. Також збільшили фінансування на 10 мільйонів гривень цільових програм для надання матеріально-технічної допомоги військовим формуванням.

Також робоча група рекомендувала головам громад переглянути доцільність проведення закупівель, які, наприклад, стосуються благоустрою територій, капітального ремонту будинку культури та адмінбудівлі. Натомість спрямувати кошти на потреби військових чи передбачити фінансовий резерв для потреб захисників на наступний рік.

“Варто нагадати, що долучитись до роботи групи може й громадськість Прикарпаття. Для цього на сайті Івано-Франківської ОДА слід заповнити спеціальну форму, де можна надати інформацію щодо закупівель, що, на думку активістів, не є на часі. Усі дані будуть перевірятись і розглядатись на наступних засіданнях робочої групи “Прозорість і підзвітність”, – додає Онищук.