Опалювальний сезон пройде без подорожчання газу для населення – «Івано-Франківськгаз Збут»

Автор: Застава Максим

02 Oct, 2021 12:39

Опалювальний сезон пройде без подорожчання газу для населення – «Івано-Франківськгаз Збут»

Компанія «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклала прямий контракт з НАК «Нафтогаз України». Таким чином ціна газу для населення за умовами річних пропозицій від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» протягом всього опалювального сезону до 30 квітня 2022 року залишається незмінною – 7,99 грн/кубометр.

Читайте також: Прикарпатці заощадили близько 5,6 мільйонів гривень, заздалегідь придбавши газ за літніми цінами

Річні контракти компанії захистять побутових клієнтів компанії від зростання тарифів на газ, незалежно від цінової кон’юнктури на європейських та світових енергоринках.

«З 1 травня цього року всі побутові споживачі були автоматично переведені на базовий тариф «Твій газ Річний». За його умовами ціна не може бути змінена у бік збільшення до 1 травня 2022 року. Ми заздалегідь законтрактували необхідний для наших клієнтів обсяг природного газу. Тому наші побутові споживачі захищені від зростання ціни на газ під час опалювального сезону», – розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Варто зазначити, що станом на 1 жовтня ціна енергоресурсу на європейських хабах перевищила 34 000 грн/тис. куб. м, а середньозважені ціни на природний газ на Українській енергетичній біржі наближаються до 29 000 грн/тис. куб. м.

Громадяни, котрі обслуговуються в інших газопостачальних компаній, тарифи яких за останні місяці суттєво зросли, можуть легко стати клієнтами ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут». Для цього необхідно надати підписану Заяву-приєднання та копії паспорту, ідентифікаційного коду та права власності. Надати цей пакет документів можна одним з наступних способів: онлайн, за допомогою менеджера, у відділеннях компанії чи центрах обслуговування клієнтів.

Більше інформації на офіційному сайті компанії.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry