Операція “Мігрант”: протягом місяця з Франківщини видворили 5 іноземців. 4 з них – зі судимістю

Автор: Застава Максим

10 Лис, 2019 09:04

Операція “Мігрант”: протягом місяця з Франківщини видворили 5 іноземців. 4 з них – зі судимістю

За неповних три тижні з області за межі України примусово видворено 5 іноземних громадян, в тому числі 4 раніше судимих осіб.

Про це у фейсбуці повідомляє Міграційна служба Прикарпаття, передає “Галка“.

Назагал виявлено 35 неврегульованих мігрантів, які вчинили адміністративні правопорушення, пов`язані з недотриманням порядку та правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Міграційники підкреслюють, правопорушення документуються практично в кожному районі області, навіть віддаленому від обласного центру.

“До прикладу, як ілюстрація до світлини, у Рожнятівському районі, де під час профілактичних заходів міграційники районного відділу виявили 3 іноземців-правопорушників. За ухилення від виїзду з України після закінчення встановленого терміну перебування накладено штрафні санкції на 20-річного громадянина Узбекистану. Крім того, його зобов’язано повернутися додому у примусовому порядку”, – повідомляють у Міграційній службі.

Натомість 32-річний громадянин Камеруну притягнутий до адмінвідповідальності за проживання в Україні без реєстрації місця проживання.

Загальна сума штрафів, сплачених іноземцями за порушення міграційного законодавства, перевищила 80 тисяч гривень.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry