Оперу франківського композитора повезуть на Дні культури у Відні

Автор: Дубінець Вікторія

22 Січ, 2017 09:47

Оперу франківського композитора повезуть на Дні культури у Відні

Навесні 2017 року у Відні знову відбудуться Дні української культури.

“Таких українських подій у Відні не було. Ніколи. За більше, ніж 250 років. Так, багато українців прикрашали своїм талантом Віденську і Австрійську культурні сцени, АЛЕ ще ніколи не грали українську оперу у Віденському Musikverein. У прекрасному Gläserner Saal”, – написала у Фейсбуці Олександра Саєнко.

Нова українська опера “Iyov”, композиторів Іллі Разумейка і Романа Григоріва та культового режисера Влада Троїцького, буде звучати в тому самому музичному закладі, де відбуваються найпрестижніші музичні події. Варто зазначити, що Роман Григорів – франківець, який вже кілька років працює у Києві. Цю оперу представили і в Івано-Франківську на фестивалі ”Порто Франко Гогольфест”, співорганізатором якого був композитор.

Також у Відень поїдуть музичні вундеркінди “Two Violins” із джазовим тріо Наталі Лебедевої з програмою “Bach in Jazz”, створеною на підтримку музея Пінзеля, виставка якого зараз із великим успіхом проходить  у Відні.

Крім амбітних музичних проектів, ми похвалимось Відню і нашим традиційним мистецтвом: приїдуть найкращі майстри Петриківського розпису разом з Nina Burnevich. Партнером стала Українська церква Святої Варвари у Відні, надавши парафіяльну залу в історичному центрі міста.

Літературна частина наразі уточнюється, передає Територія твого розвитку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...