Оподаткування депозитних рахунків з благодійними коштами для військових буде скасовано – Троценко

Автор: Людмила Баран

08 Сер, 2014 13:36

Поділитись публікацією
Оподаткування депозитних рахунків з благодійними коштами для військових буде скасовано – Троценко

Голова ОДА повідомив, що під час зустрічі з волонтерами, які надають підтримку та допомогу учасникам АТО, Президент України дав доручення скасувати податок на депозити для карткових рахунків, на які надходять благодійні кошти.

Читайте також: Представлення з конфузом: на перше побачення з громадою новий ставленник Порошенка в області запізнився на півгодини (ФОТО)

Про це Андрій Троценко розповів на прес-конференції 7 серпня після повернення з Києва.

“Зараз масово організована робота зі збору коштів. Для того, щоб максимально спростити процес отримання фінансового ресурсу і його витрачання, ці кошти, як правило, поступають на карткові рахунки. Зараз є норма чинного законодавства, яка передбачає, що гроші, що надходять на карткові рахунки мають бути оподатковані 15-ти відсотковим збором. Президент України дав доручення про те, що в частині матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців, правоохоронців, які перебувають в зоні АТО, а також біженців, ця норма 15-ти відсоткового обкладання податком буде знята”, – розказав голова ОДА.

Всі інші депозити будуть оподатковуватися, відповідний закон діє з 1 серпня.

Як відомо, ухвалений Парламентом 15%-ти відсотковий податок на пасивні доходи фізичних заплатять самі банки, а не вкладники. Зібрані таким чином гроші підуть до державного бюджету України.

Теги: