ОПОРА розповіла, за яких кандидатів у президенти найактивніше агітували на Прикарпатті

Автор: Костинюк Олександр

29 Бер, 2019 12:25

ОПОРА розповіла, за яких кандидатів у президенти найактивніше агітували на Прикарпатті

Про це йшлося 29 березня на прес-конференції представників неурядової всеукраїнської організації громадського контролю “ОПОРА” та поліції.

Як відомо, вже в цю неділю, 31 березня 2019 року, в Україні пройдуть президентські вибори. Як зазначив координатор спостереження ГО ОПОРА за виборами в області, з початку виборчої кампанії Прикарпаття відвідали 9 кандидатів на посаду Президента.

По два візити здійснили Руслан Кошулинський, Анатолій Гриценко, Петро Порошенко та Валентин Наливайченко. Один раз область відвідали Віктор Кривенко, Ігор Шевченко, Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський (прямої агітації під час виступів Зеленського не зафіксовано). До своєї відмови від балотування Франківщину відвідував також Андрій Садовий. Візити Олександра Шевченка та Юрія Дерев’янка, які є нардепами від Прикарпаття, ОПОРА класифікує, як зустрічі з виборцями.

“Кандидати здійснювали політичну рекламу та агітацію через білборди та сіті-лайти, на шпальтах друкованих і онлайн-ЗМІ та через зустрічі з виборцями”, – розповідає координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРИ в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, інформує “Галка”.

Найактивнішими в плані агітації були Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Руслан Кошулинський, Володимир Зеленський, Дмитро Добродомов, Анатолій Гриценко, Юрій Дерев’янко, Віктор Кривенко та Олександр Шевченко.

Богдан Морикіт додає, лідерами за кількістю замовлених матеріалів на свою користь у прикарпатських газетах стали Петро Порошенко (47 матеріалів), Юлія Тимошенко (26), Анатолій Гриценко (21).

“Найбільше матеріалів із ознаками “чорного піару” було надруковано проти Володимира Зеленського, Анатолія Гриценка та Петра Порошенка”.

За спостереженням ОПОРИ, наймасовіші порушення виборчого законодавства з початку кампанії стали розповсюдження виборчої агітації без вихідних даних та ймовірно не за кошти із виборчих фондів. Також спостерігачі зафіксували пошкодження політреклами та агітації.

Керівник Нацполіції в області Володимир Голубош розповідає, від початку кампанії поліція зафіксувала 70 випадків порушення виборчого законодавства

“Ми склали 32 протоколи які скеровані до суду. Порушення намагаємося виявляти і зараз. Працюємо справедливо і об’єктивно. Наразі у нас посилений варіант несення служби”, – каже Володимир Голубош.

Володимир Голубош додав, поліція є аполітичною і забезпечить об’єктивне проведення виборів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...