ОПОРА: У Косові інтереси Порошенка представляють два штаби

Автор: Турій Роман

26 Apr, 2014 15:47

Поділитись публікацією
ОПОРА: У Косові інтереси Порошенка представляють два штаби

Виборчі штаби кандидата в Президенти Петра Порошенка формуються по лінії партії УДАР. В принципі, воно і не дивно, адже саме ця партія заявила про те, що не висуватиме свого кандидата в Президенти, а підтримає позафракційного Петра Порошенка.

Читайте також: Фонд Порошенка відправляє на фронт велику партію зимової форми (ВІДЕО)

Правда, невеликий казус стався в Косові, кажуть в ОПОРІ, там є два штаби Порошенка. Один штаб сформований на базі УДАРУ, другий – на базі партії «Солідарність». Остання партія не є чужою Порошенкові. Він є її членом.

Як пояснив ОПОРІ Руслан Присяжний, штаб «Солідарність» утворений у Косові на основі районної організації партії і об’єднує ще кілька партій та громадських організацій, які підтримують кандидатуру Петра Порошенка.

«Ми не називаємо себе штабом Порошенка. У нас навіть є оголошення, де знаходиться його виборчий штаб . Ми зустрічаємося з виборцями, ведемо роз’яснювальну роботу, працюємо у соцмережах, зустрічаємось із людьми у районі та селах — робимо усе, щоб донести до людей інформацію про кандидатуру Порошенка та його виборчу програму. Всю інформацію, яку ми отримуємо зі штабу Порошенка, висвітлюємо на сайті та доносимо до виборців. Також готуємо спостерігачів та членів ДВК. Оскільки багато наших членів мають досвід роботи на минулих виборах, ми подаємо кандидатури членів ДВК, але це в же інше питання, чи до наших подань прислухаються», – розповів Руслан Присяжний.

Теги: