ОПОРА: Вже зараз прогнозуємо обурення після 11 серпня вступників та їхніх батьків

Автор: Турій Роман

02 Чер, 2014 07:16

Поділитись публікацією
ОПОРА: Вже зараз прогнозуємо обурення після 11 серпня вступників та їхніх батьків

МОН не виконало усіх обіцянок та не врахувало суттєвих пропозицій щодо забезпечення прозорості та відкритості вступної кампанії.

Про це повідомляють в ОПОРІ.

В громадській організації відзначають, що основну проблему конкурсного відбору минулих років – зарахування абітурієнтів у так званій «четвертій хвилі» на підставі оригіналів поданих документів, а не відповідно до конкурсного балу – залишиться невирішеною.

«Тому вже зараз прогнозуємо обурення після 11 серпня вступників та їхніх батьків, які побачать, що на місця державного замовлення зараховані абітурієнти з меншими балами та не розумітимуть, на яких підставах це було зроблено», – відзначають в ОПОРІ.

До позитивів запроваджених змін в ОПОРІ відносять ініціативу щодо врегулювання інформації про обсяг держзамовлення в межах факультетів та напрямів підготовки кожного вищого навчального закладу, зменшення ваги атестата про повну загальну середню освіту та творчих конкурсів, а також повернення положення щодо інформування абітурієнтів про хід подачі заяв та документів за допомогою інформаційної системи «Конкурс».