Опубліковано рішення суду по стягненню боргів родини Корнієнків на користь державного банку

Автор: Вадим Войтик

15 Лис, 2015 12:02

Опубліковано рішення суду по стягненню боргів родини Корнієнків на користь державного банку

У публічному доступі Єдиного реєстру судових рішень з’явився текст судового рішення про стягнення заборгованості за кредитами родини одного з лідерів “Народного контроля” Андрія Корнієнка. 

Читайте також: У Львові "Народний контроль" витратив на рекламу понад десять мільйонів

Як сказано в рішенні суду, від 20 жовтня 2015 року, між Корнієнком Миколою Терентійовичем, батьком Андрія Корнієнка, та АТ «Державний експортно-імпортний банк України» 15 грудня 2014 року було укладено Договір про відкриття карткового рахунка №8047000878.

Корнієнко скористався наданим за картковим рахунком кредитом в формі овердрафту при розрахунках у валюті, та не погасив боргу, що утворився.

Як встановлено Судом, заборгованість Корнієнка перед банком становить 12 539,12 грн. Сума складається з заборгованості по овердрафту в розмірі 8 909,93 гривень та заборгованості по нарахованим процентам в розмірі 3 629,19 гривень.

Доказів, які б спростовували проведений Позивачем розрахунок заборгованості Відповідач не надав та взагалі не з’явився до суду. У підсумку, суддя Домбровська ухвалила заочне рішення про стягнення з Корнієнка усього нарахованого боргу та суму судового збору.

Аналогічні справи про стягнення боргів з Олени Корнієнко та власне політика Андрія Корнієнка перебувають на розгляді суддів Мелещенко та Хоростіль. Рішення про стягнення наразі не ухвалені.

Сам Корнієнко прокоментував таку інформацію словами “Скавуління та тявкання шакалів”. На виборах на посаду міського голови політик набрав 1,45% голосів та посів восьме місце.

корнієнко_суд1

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...