Організатори фестивалю “Захід” посилюють заходи безпеки

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 15:14

Поділитись публікацією
Організатори фестивалю “Захід” посилюють заходи безпеки

Організатори фестивалю “Захід”, який відбудеться 8-10 серпня в селі Родатичі біля Львову, попередили про те, що огляд особистих речей глядачів буде проводитися з винятковою ретельністю.

Повідомлення з проханням не брати з собою заборонених речей з’явилося на сторінці заходу в Facebook, передає Cultprostir.

Згідно з офіційним сайтом фестивалю, на його територію заборонено проносити: алкоголь, наркотичні речовини, напої в скляній тарі і скляні вироби, зброю, колючі та ріжучі предмети, вогненебезпечні речовини, харчові продукти, напої у відкритій тарі і піротехніку. Для наметового містечка список обмежень скромніший. Туди можна брати з собою алкоголь, продукти і відкриті напої.

Музиканти групи “Брати Гадюкіни”, які виступлять на фестивалі 9 серпня, звернулися до всіх, хто збирається в Родатичі, з проханням дотримуватися цих правил і додали: “Потрапити на територію можна тільки через пропускний пункт, тож, це може зайняти час. Будьте до цього готові і намагайтесь приїхати заздалегідь. Це робиться для вашої безпеки”. Крім групи “Брати Гадюкіни”, хедлайнерами фестивалю стануть також Сlawfinger, Anti-Flag, “Ляпис Трубецкой”, “Воплі Відоплясова” та інші виконавці.