Організатори TEDxIvanoFrankivsk Women розкрили імена наступних трьох спікерів (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

07 Oct, 2016 15:42

Поділитись публікацією
Організатори TEDxIvanoFrankivsk Women розкрили імена наступних трьох спікерів (ФОТО)

29 жовтня на сцені Івано-Франківської обласної філармонії пройде уже третя за рахунком конференції TEDx.

Читайте також: Солдат Щур - що їсть, де спить і за що отримав покарання у 50 віджимань новобранець Вінтонів (ВІДЕО)

Цього разу вона пройде у новому для Івано-Франківська – спікерами заходу стануть виключно жінки.

«Такий унікальний формат конференції вперше проходитиме в нашому місті, та шостий раз в Україні, починаючи з 2009 року, коли розпочалась історія українського TEDx. Своїми історіями успіху поділяться 12 відомих українських жінок, визнані спеціалісти у своїй галузі, які мають що розказати франківцям. Сьогодні ми розкриємо імені наступних трьох спікерів TEDxIvanoFrankivskWomen, що уже зовсім скоро виступлять на франківській сцені», – зазначила ліцензіат проекту Христина Вінтонів.

Відтак, 29 жовтня, до Івано-Франківська завітає Вікторія Єсауленко – директор з маркетингу юридичної фірми “Астерс”, дописувач Forbes Woman Ukraine та член Спілки журналістів України. За її плечима сотні публікацій у таких виданнях як “The Ukrainian”, “Бізнес”, “Chercher la Femme”, “10 Days”, “Beauty times”, “Building”, “UJBL”, “Юридична практика” та “Travel”.

Олена Тараріна – практичний психолог вищої категорії, сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер та коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії.

Олександра Говоруха – менеджер із зовнішніх комунікацій в ІТ-компанії Ciklum, яка з власного досвіду знає як починати все з нуля в новій сфері і новому місті, та поділиться з франківцями своїми лайфхаками.

Нагадаємо, що до конференції TEDxIvanoFrankivsk Women залишилось менше місяця. Придбати квиток на захід можна на офіційному сайті tedxwomen.if.ua. Конференція відбудеться за підтримки інвестиційно-будівельної компанії “Вертикаль”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дванадцять українок поділяться історіями успіху на конференції TEDxIvanoFrankivsk Women