Оргкомітет Євробачення підозрює, що Росія не зацікавлена в участі Самойлової в конкурсі

Автор: Людмила Баран

27 Бер, 2017 13:00

Оргкомітет Євробачення підозрює, що Росія не зацікавлена в участі Самойлової в конкурсі

Оргкомітет Євробачення підозрює, що Росія не зацікавлена в участі їхньої представниці   Юлії Самойлової в конкурсі. А також він готовий захистити право Росії на участь у конкурсі. 

Оргкомітет Євробачення підозрює, що Росія не зацікавлена в участі Самойлової в конкурсі. Про це заявив в інтерв’ю берлінській газеті Tagesspiegel голова оргкомітету Франк-Дітер Фрайлінг, передає 112.ua.

Фрайлінг зазначив, що ще до того, як СБУ ухвалила рішення щодо заборони на в’їзд російського кандидата в Україну, Москва, на відміну від інших, не зарезервувала місць для проживання.

“Зі свого боку, Росія повинна чітко визначити, що у той спосіб, в яому ми їй це зробимо можливим, вона візьме участь”, – підкреслив Фрайлінг.

Також повідомляється, що оргкомітет Євробачення готовий захистити право Росії на участь у конкурсі.

“Від самого початку ми дали ясно зрозуміти, що очікуємо, щоб усі виконавці, які пройшли конкурсний відбір, змогли взяти участь. Якщо ж рішення заборонити в’їзд російському кандидату залишиться в силі, EBU постарається гарантувати, щоб Росія все-таки змогла взяти участь”, – сказав Фрайлінг.

Він додав, що офіційного повідомлення від української влади поки не надходило.

Також голова оргкомітету прокоментував чутки щодо нового російського кандидата.

“Давайте дочекаємося, щоб Україна ухвалила остаточне рішення в цьому питанні”, – сказав Фрайлінг, зазначивши, що після цього обговорюватимуть подальші дії.

Нагадаємо, СБУ на 3 роки заборонила в’їзд в Україну Юлії Самойловій, яку в Росії обрали для участі в конкурсі “Євробачення-2017”, що відбудеться в Києві.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...