“Оринчак нас підвів”, – тренер “Прикарпаття” після матчу з “Оболонню” (ВІДЕО)

05 Вер, 2019 12:39

Після матчу “Прикарпаття” – “Оболонь-Бровар” тренери обох команд поділилися емоціями від матчу.

Нагадаємо, четвертого вересня футболісти “Прикарпаття” вдома програли столичній “Оболоні” (ФОТО, ВІДЕО).

На післяматчевій пресконференції тренер “Оболоні” Сергій Ковалець зауважив, що гра в деякій мірі була рівною, а коуч франківців Володимир Ковалюк вибачився перед вболівальниками за чергову поразку.

Сергій Ковалець, тренер ФК “Оболонь-Бровар”

– Сьогодні був хороший матч. Ми грали з патріотичною командою, гравці якої представляють прикарпатський край. В якійсь мірі гра була рівною.

Були в першому таймі моменти як біля воріт однієї команди, так і біля іншої. У другому таймі в нас спрацювали заміни. Перемога – є перемога. Ми грали з бійцівською командою, і тому вона – цінна.

Володимир Ковалюк, тренер ФК “Прикарпаття”

– Якщо взяти перший тайм, то по грі можна було б сказати, що ми мали би не програти. Сталося те, що сталося, але прикро програвати. Петрові Ковальчуку стало погано, тому були змушені робити заміну. А через цю заміну в другому таймі у нас все поламалося.

В першому таймі контролювали гру й мали моменти, а в другому таймі розпочався зовсім інший футбол. Плюс пропустили такий необов’язковий гол. А потім ще один. Крім того я не зрозумів дій Оринчака: команда програє 0:2, а він вистрибує і грає рукою в мяч. Як наслідок – червона картка. Немає слів… Хоча при такому рахунку вже важко було врятуватися, але Оринчак, по суті, підвів команду.

Хочу привітати “Оболонь”. Мені сподобалося в цій грі, що суперники нікуди не спішили. Вони грали тактично правильно, організовано оборонялися та чекали моменту, коли ми помилимося. От вони і реалізували свої моменти, а ми ні.