Оркестр військово-повітряних сил США проведе відкриту репетицію і дасть концерт у Франківську

Автор: Застава Максим

08 Жов, 2019 18:11

Оркестр військово-повітряних сил США проведе відкриту репетицію і дасть концерт у Франківську

10-11 жовтня в Івано-Франківську в рамках туру по Україні виступить The USAFE Band, оркестр військово-повітряних сил США в Європі.

Виступи відбудуться за наступною програмою:

  • 10 жовтня, The USAFE Band Music Class & Jam, 16:00 Палац Потоцьких

Майстер-клас для учнів Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського.

Джазові імпровізації Оркестру військово-повітряних сил США в Європі та Національного президентського оркестру.

  • 11 жовтня,  «Музика свободи», 19:00 Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка

Спільний концерт The USAFE Band з Національним президентським оркестром.

Зі сцени прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. Надихаючий американський джаз часів Другої світової війни і свінгові версії українських патріотичних пісень «Многая літа», «Червона калина», «Лента за лентою».

Український тур The USAFE Band 2019 – це серія культурних подій, що зміцнюють дипломатичне партнерство Сполучених Штатів Америки і України, спрямоване на підтримку суверенітету, демократії та безпеки. Цього року Оркестр військово-повітряних сил США відкриває урочистості на честь Дня захисника України у Львові, виступає в містах Західної та Центральної України і готує особливе музичне послання для фінального концерту в Києві.

Програма The USAFE Band «Музика свободи» затверджує новий погляд на дружбу.

«Музика – універсальна форма спілкування, що допомагає створювати культурні зв’язки і будувати міцні партнерські стосунки. Справжня дружба завжди заснована на спільних ідеях, досвідах і цінностях. Ми виступаємо разом з Україною в ім’я цілісності, процвітання і миру в Європі. Присвячуючи свій візит до Дня захисника, ми вшановуємо всіх, хто віддав за свободу так багато», – каже командир і диригент оркестру, полковник Крістіна М. Мур Уррутіа.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...