Ось чому не можна сперечатись з американськими поліцейськими (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

02 Сер, 2019 04:22

Ось чому не можна сперечатись з американськими поліцейськими (ВІДЕО)

Поліцейський в Оклахомі застосував до літньої правопорушниці, яка відмовилась підкоритися його законним вимогам, електрошокер та вдягнув кайданки. Замість незначного штрафа жінку тепер чекає арешт і можливо ув’язнення.

У м. Кешіон, штат Оклахома, поліцейський зупинив 65-річну жінку за кермом позашляховика та виписав їй штраф за керування транспортним засобом з несправним обладнанням, – повідомляє сайт Зброя.інфо.

Проте жінка навідріз відмовилась сплатити штраф у розмірі $80, і почала вимагати, щоб її просто попередили, і обіцяти, що вона виправить несправність.

Виявилось, що за 6 місяців до цього, інший офіцер вже зробив їй попередження за несправне обладнання, але вона так і не спромоглася усунути несправність, хоча у власниці авто було достатньо часу на вирішення проблеми.

Поліцейський не погодився на її пропозицію, і попросив вийти за автомобіля, щоб заарештувати її. На це жінка відповіла лайкою, зачинила вікно та двері і поїхала собі.

За мить ми бачимо, що поліцейський її наздогнав та витяг з автомобіля, але жінка відбивалась та не давала надягти на себе наручники. Лише після того, як офіцер застосував тазер, жінка заспокоїлась, і йому вдалося одягти на неї кайданки.

Після цього поліцейський запитав, чи не боляче їй, викликав швидку та спробував знову поговорити з жінкою. Вона сказала, що йому не слід було застосовувати тазер, на що офіцер відповів, що вона спробувала вдарити його ногою, на що жінка заявила наступне:

«Так, я спробувала вдарити тебе, адже я сільська дівчина».

Наразі “сільську дівчину” чекає суд, а можливо і тюремний строк. Але ж можна було просто сплатити штраф. А краще, усунути несправність після першого попередження.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • surprise 1
  • surprise
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry