Осінні доглядові процедури: які доречні і бажані

03 Жов, 2024 12:58

Поділитись публікацією
Осінні доглядові процедури: які доречні і бажані

Догляд за собою важливий завжди – це вам скаже будь хто. Спочатку ми стикаємося з проблемою вибору процедури і коли саме варто її зробити. Далі вже починаються сумніви щодо майстра і підбір салону. Саме тому, розкажемо вам, які класні процедури можна і варто робити восени і який салон краси в столиці варто обрати. 

Хімічний пілінг

Розпочнемо звісно ж з хімічного пілінгу. Ексфоліацією, або хімічним пілінгом обличчя, називається комплекс косметичних процедур, які покликані оновити поверхневі шари шкіри. В якості активної речовини використовуються слабкі кислоти. Вони делікатно розчиняють і роз’їдають ороговілі клітини. В результаті епідерміс очищається, омолоджується, оздоровлюється.
Показання до проведення хімічного пілінгу.

Найчастіше хімічне очищення обличчя проводиться в осінньо–зимовий період. Саме в цей час сонячна активність мінімальна, отже, ультрафіолетове випромінювання не вплине негативно на ніжну шкіру. Хімічний пілінг для свого типу шкіри зможе підібрати кожен. Умовно всі наявні види процедур можна поділити на 3 великі групи:

  • Поверхневе очищення. Завдяки такому пілінгу можна очистити лище верхні шари шкіри, не заходячи в глибші шари. Він звільняє від забруднень сальні залози, робить акне і висипання менш помітними, вирівнює колір і рельєф.
  • Серединний хімічний пілінг. Цей пілінг підходить для жирної і щільної шкіри з наявними ознаками старіння або вугрової хвороби. Він “включає” процеси регенерації, ініціює вироблення колагену, омолоджує і розгладжує шкіру.
  • Глибока очистка. Процедура проводиться під наглядом кваліфікованого дерматолога. Ефективно усуває гіперпігментацію, дрібні рубці та неглибокі шрами. Цей пілінг рекомендується для людей старше 45 років.

Правильно підібраний хімічний пілінг допомагає відкласти появу зморшок та позбутися вугрів і акне. Після очищення шкіра стає більш чутливою до дії активних засобів, таких як креми, сироватки та маски.

Мезотерапія

Мезотерапія – одна з найпопулярніших і найефективніших методик лікування та догляду за шкірою. Ця процедура передбачає введення під шкіру дозованих коктейлів з амінокислот, вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин у проблемні зони або поруч з ними.
Існує два способи доставки омолоджувальних складів:

  • Ін’єкційний, який використовує голки. Уколи можуть робитися вручну або за допомогою апаратів, таких як мезоролер, мезоінжектор або мікроголчасті прилади.
  • Безін’єкційний, де активні речовини вводяться без уколів через фізіотерапевтичні процедури (лазерні, ультразвукові, газорідинні та інші методи).

Метод та склад препаратів підбираються індивідуально, враховуючи побажання клієнта, проблеми та стан здоров’я. Ін’єкційна мезотерапія забезпечує максимальну ефективність завдяки точному введенню речовин глибоко під шкіру, а неінвазивні методи є безпечнішими та безболісними.
Важливими перевагами цього методу омолодження є низька травматичність і швидкий результат: уже після одного сеансу наші клієнти відзначають поліпшення стану шкіри. При цьому пацієнтам не потрібна тривала реабілітація: буквально наступного дня можна жити звичайним життям. Єдині обмеження в найближчі два-три дні: відвідування сауни і солярію, перебування під прямими променями сонця та активні заняття спортом.

Лазерна епіляція

І наостанок – лазерна епіляція. Це безболісний і безпечний спосіб надовго позбавитися від небажаної рослинності на будь-якій частині тіла. 

У сучасній косметології найбільш популярним є діодний лазер. Він точно фокусує промені на потрібну глибину, впливаючи виключно на волосяний фолікул.

Переваги діодного лазера:

  • ефективний для волосся будь-якого кольору, окрім сивого;
  • підходить для всіх фототипів шкіри;
  • менше нагріває шкіру, що практично виключає ризик опіків.

Серед переваг лазерної епіляції можна виокремити такі:

  • Тривалий ефект: лазер руйнує волосяні фолікули, що значно зменшує ріст волосся на тривалий час.
  • Безпечність: при правильному виконанні процедура безпечна та не пошкоджує шкіру.
  • Підходить для будь-якої зони: лазерна епіляція може бути проведена на обличчі, ногах, руках, зоні бікіні та інших ділянках.
  • Зменшення кількості врослого волосся: лазерна епіляція допомагає боротися з проблемою врослого волосся, оскільки не травмує шкіру.
  • Поступове скорочення кількості процедур: З кожним сеансом кількість волосся зменшується, і з часом потреба в епіляції стає рідшою.

Щодо протипоказань до лазерної епіляції, то вона неефективна на сивому і дуже світлому волоссі. Сумнівний результат буде і на ділянках шкіри з тату.

Також застосування лазера має ряд протипоказань, які необхідно враховувати:

  • вагітність і період лактації – вплив лазера на організм жінки в цих випадках не вивчалося. Однак треба розуміти, що тут мова йде про гормональні зміни в організмі, тому результати епіляції можуть бути непередбачуваними;
  • цукровий діабет в інсулінозалежній формі;
  • гострі форми герпесу в зоні видалення небажаного волосся;
  • інфекційні захворювання;
  • пошкодження шкірних покривів – ранки, висип, акне і т.д .;
  • онкологічне захворювання.
  • потрібна консультація профільного лікаря у випадках варикозу або великого скупчення родимок у  передбачуваній зоні епіляцій. 

Це одні з основних процедур, які варто перенести на осінньо-зимову пору року. Важливо розуміти, що всі процедури, які містять в собі лазерну обробку чи хімічні компоненти краще перености з літа на осінь чи зиму. А ще, обовʼязково враховуйте власні побажання і протипокази до різних процедур. Щодо салонів краси, де краще робити ті чи інші процедури – вибирайте ті, в яких прекрасна репутація і хороші відгуки.

Реклама