“Основна проблема роботи з дітьми з особливими потребами – низька активність їхніх батьків”, – очільник Богородчанського району

Автор: Борис Марія

22 Жов, 2015 14:45

Поділитись публікацією
“Основна проблема роботи з дітьми з особливими потребами – низька активність їхніх батьків”, – очільник Богородчанського району

20 жовтня  до Богородчан завітали представники міжнародного благодійного фонду “Карітас”.

Читайте також: У прикарпатській лікарні відкрили оновлене відділення екстреної допомоги (ФОТО)

Прибули керівник проектів для Східної Європи та Азії Альміра Манапбаєва (Франція), національний координатор МБФ “Карітас Україн” по роботі з людьми з особливими потребами Людмила Сухарєва та працівник БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”, координатор проекту “Консультаційний центр для дітей та сімей” Леся Дорош.

Вони зустрілися з керівниками  громадської організації “Світла Надія” Надією Стефурак та Світланою Панько, ознайомилися з роботою організації та побачили, як ведеться робота з дітьми з особливими потребами та які можливості вони мають для реабілітаційних занять.

На зустрічі був також присутній голова районної державної адміністрації Ярослав Паранюк, який зазначив, що основною проблемою, яка виникає при роботі з дітьми з особливими потребами, є низька активність їхніх батьків.
Обговорення співпраці ГО “Світла Надія” з МБФ “Карітас” продовжилося в управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з його начальником Іваном Дрогомирецьким. Йшлося, зокрема, про реалізацію програми соціально-психологічної підтримки дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах протягом 2012–2015 рр. Роботу психологічної служби системи освіти щодо реалізації спільного плану-заходів проекту представила методист районного методичного кабінету Олександра Фесюк. Вона наголосила,що реалізація проекту “Консультаційний центр для дітей та сімей” в 2015–2016 рр. передбачає продовження системи роботи із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, розпочатої в 2012–2014 рр., а саме: групові корекційно-просвітницькі заходи; тренінги для батьків; круглі столи, семінари для педагогів; діагностичні обстеження; індивідуальні психологічні консультації; візити в сім’ї; надання матеріальної допомоги (одягу, взуття, миючих засобів, засобів гігієни); організацію дозвілля (екскурсії в розважальні центри, перебування в літньому таборі тощо); виступи в ЗМІ.

Всі сторони домовилися щодо подальшої співпраці і реалізації спільних проектів.

Інформує Богородчанська РДА.

Теги: