Основний Закон держави має слугувати об’єднуючим, а не роз’єднуючим суспільство фактором – Троценко

Автор: Турій Роман

28 Jun, 2014 08:29

Поділитись публікацією
Основний Закон держави має слугувати об’єднуючим, а не роз’єднуючим суспільство фактором – Троценко
В складних умовах суспільно-політичної ситуації, яка склалася на сьогодні, надзвичайно гострою є потреба проведення системної конституційної реформи.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

Таке переконання висловив, виступаючи на урочистостях з нагоди відзначення Дня Конституції, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко.

«Її основа – чітке розмежування повноважень між органами державної влади, децентралізація влади та фінансів, принцип субсидіарності й сильне, дієве, здатне до ефективних управлінських рішень місцеве самоврядування», – наголосив Андрій Троценко.

Удосконалюючи Основний Закон держави, вважає голова облдержадміністрації, важливо дотримуватися загальносвітової практики, коли вагомий державний документ ґрунтується на знаннях історії, традицій, системному баченні перетворень, чіткому усвідомленні ролі та можливостей громадянського суспільства і народу як єдиного джерела влади.

«Основний Закон держави має слугувати об’єднуючим, а не роз’єднуючим суспільство фактором, – підкреслив Андрій Троценко. – Сьогодні, і це є завданням першочергового значення, важливо примусити насамперед владу і політиків жити за Конституцією та, використовуючи її позитивний потенціал, забезпечувати прогнозований розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави. Це привнесе стабільність у суспільство, сприятиме відновленню довіри до влади та забезпечить поступальний висхідний розвиток Української держави загалом».

Теги: