Особняками Івано-Франківська управлятиме львівська фірма балтійського походження

Автор: Вадим Войтик

09 Feb, 2017 12:47

Поділитись публікацією
Особняками Івано-Франківська управлятиме львівська фірма балтійського походження

Конкурсна комісія міськвиконкому визначила управителем більше як 200 будинків малоповерхової забудови Івано-Франківська компанію “Балтія-Сервіс”. Про це йдеться у проекті рішення, яке є в розпорядженні редакції “Галки”. 

Як повідомляли ЗМІ, 25 січня відбулось друге засідання конкурсної комісії, на якому було розглянуто пропозиції організацій щодо управління житловими будинками.

Пропозиції було подано двома організаціями: ТзОВ “Управляюча компанія ПРОФ-СЕРВІС” (м. Івано-Франківськ) та ТОВ “Балтія-Сервіс” (м. Львів).

За даними державного реєстру, засновниками компанії “Балтія-Сервіс” є львівське підприємство “Авра-Інтер” зі внеском 375 тис. грн. та ЗАТ “Цівінті” (м. Вільнюс, Литва) з  внеском 1125 тис. грн.

Як повідомляють ЗМІ, одночасно компанія “Балтія-Сервіс” запропонувала свої послуги у Рівному, Хмельницькому, Києві. На сайті компанії, що перебуває в стадії розробки та промаркований російським триколором, обіцяно європейський сервіс за українськими тарифами.

З неплатниками внесків на майбутні капремонти та за поточне обслуговування керівництво компанії обіцяє розбиратись комплексно:

“У нас розроблена ціла система: від нагадування про борги до звернення до суду, і аж до виселення.”

screenshot-baltijaservice.com.ua 2017-02-09 11-54-28